जेष्ठ ११, २०८१

जबराविरुद्धको महाअभियोग अघि बढाउने तयारी, एमालेले के गर्ला ?

rowkaha
भदौ ८, २०७९ | १०:५२ बजे

१९ साउन, काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको चुनावको घोषणा गरे लगत्तै सत्तारुढ गठबन्धन प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबराविरुद्धको महाअभियोग अगाडि बढाउने तयारीमा जुटेको छ ।

गठबन्धनका नेताहरुका अनुसार साउन २२ गतेको प्रतिनिधिसभाको बैठकबाटै महाअभियोग अगाडि बढाउने तयारी छ । नेपाली कांग्रेसका सचेतक मीन विश्वकर्मा भन्छन्, ‘अगाडि नबढाइ नहुने प्रस्तावहरु ल्याउने भन्ने छ । त्यसमा यो (जबराविरुद्धको महाअभियोग) पनि पर्छ ।’

१९ साउन, काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको चुनावको घोषणा गरे लगत्तै सत्तारुढ गठबन्धन प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबराविरुद्धको महाअभियोग अगाडि बढाउने तयारीमा जुटेको छ ।

गठबन्धनका नेताहरुका अनुसार साउन २२ गतेको प्रतिनिधिसभाको बैठकबाटै महाअभियोग अगाडि बढाउने तयारी छ । नेपाली कांग्रेसका सचेतक मीन विश्वकर्मा भन्छन्, ‘अगाडि नबढाइ नहुने प्रस्तावहरु ल्याउने भन्ने छ । त्यसमा यो (जबराविरुद्धको महाअभियोग) पनि पर्छ ।’

१९ साउन, काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको चुनावको घोषणा गरे लगत्तै सत्तारुढ गठबन्धन प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबराविरुद्धको महाअभियोग अगाडि बढाउने तयारीमा जुटेको छ ।

गठबन्धनका नेताहरुका अनुसार साउन २२ गतेको प्रतिनिधिसभाको बैठकबाटै महाअभियोग अगाडि बढाउने तयारी छ । नेपाली कांग्रेसका सचेतक मीन विश्वकर्मा भन्छन्, ‘अगाडि नबढाइ नहुने प्रस्तावहरु ल्याउने भन्ने छ । त्यसमा यो (जबराविरुद्धको महाअभियोग) पनि पर्छ ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस्